Camping Karolina

Jsme moderní, menší rodinný kemp evropské úrovně v krásném, tichém, přírodním prostředí. Poskytujeme ubytování ve vybavených chatách, mobilních domech, v apartmánech a na místech pro stany, či karavany s elektrickými přípojkami. Moderní vytápěné sociální zařízení, Čistota a upravenost areálu, dodržování nočního klidu, mnoho zajímavých výletních míst v okolí spolu s vysokou úrovní poskytovaných služeb jsou zárukou spokojené dovolené. Vybavení kempu a úroveň poskytovaných služeb odpovídá evropskému standardu.

 

Kemp pro rodiny s dětmi, pejskaře, cyklisty a milovníky panenské přírody

Camp Karolina leží uprostřed panenské přírody Západních Čech, v jedné z nejméně obydlených částí České republiky na rozhraní chráněné krajinné oblasti Slavkovský Les a Český les. Najdete nás v malebném údolí Říčky Tichá, nedaleko měst Tachov a Planá. Areál kempu je obklopen zalesněnými stráněmi, které společně s protékající říčkou dodají Vaší dovolené neopakovatelnou atmosféru.

Recepce & kempování
Recepce & kempování
Chaty v kempu
Chaty v kempu
Děti koupání
Děti koupání
Místa pro karavany, stany
Místa pro karavany, stany
Cyklisté v kempu
Cyklisté v kempu
Mobilní domy
Mobilní domy
Apartmány
Apartmány
Dětské hřiště
Dětské hřiště

Camping Karolina je také ideálním výchozím místem pro návštěvu celé lázeňské oblasti Západních Čech. Nedaleko jsou Mariánské Lázně a v dosahu výletu autem i Františkovy Lázně , Karlovy Vary, Loket, Bečov nad Teplou, Tachov, Bor u Tachova a mnoho dalších..