Rezervace ubytování

Pomocí níže uvedeného formuláře můžete snadno poptávat  volné termíny ubytování v našem kempu. Hvězdičkou označené položky je nutné pravdivě vyplnit, abychom vás následně mohli kontaktovat emailem nebo telefonicky a potvrdit vaši poptávku. Rezervace je nutná pouze pro ubytování v chatách, mobilních domech a ubytovně. Pro stany a karavany není nutná rezervace předem.

Provozní období kempu je 1.5. - 30.09.

Podmínky rezervace

Pro rezervaci je požadována záloha ve výši 30 % z ceny pobytu splatná do 10 dnů po obdržení výzvy k zaplacení. Doplacení celkové ceny pobytu je provedeno při příjezdu.

V hlavní sezóně (červenec - srpen) je dnem střídání termínů sobota, přičemž  v den příjezdu jsou chaty, mobilní domy a pokoje připraveny k používání  od 14 00 hod, odjezd do 11 00 hod. a předání chaty (mobilního domu, pokoje)  personálu kempu v původním a čistém stavu. Po osobní domluvě je možnost termín ubytování pozměnit.

Rezervace ubytování

Vyplňte Vaše jméno!
Vyplňte Vaše příjmení!
Vyplňte Váš telefon!
Špatná e-mailová adresa!
Vyberte datum příjezdu!
Vyberte datum odjezdu!
Zadejte počet osob!
Vyplňte text Vaší zprávy!
Upřesnění ubytování Chatka A:
Neplatný vstup
Upřesnění ubytování Chatka B:
Neplatný vstup
Upřesnění ubytování Karavanové stání:
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Upřesnění ubytování Místo pro stan:
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Odesláním tohoto formuláře udělujete společnosti MANERBA CZ s.r.o. souhlas ke zpracování vašich údajů za účelem reakce na poptávku ubytování. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce Ochrana osobních údajů.
Zaškrtněte "Nejsem robot"!